Etudy šílenství

2. května 2017 v 21:13 | Shyanne |  Diary
Jak se zdá, mánie mi přes jeden výkyv pokračuje v plné palbě. Dnes jsem byla u psychiatričky, které jsem se asi moc nezdála, tak se mám přijít ukázat za dva dny. Dostala jsem quetiapin, což jsou léky kterým vděčím za to, že si nepamatuju zhruba dva roky svého života. Naštěstí ho mám brát jen tehdy, kdybych nemohla usnout.
Už se ani necítím tak skvěle a euforicky, jsem spíš vyčerpaná a potřebuju zastavit, na chvilku vypnout, ale nejde to. Mozek pořád jede na plné obrátky a nutí i moje tělo i mysl k šíleným výkonům, jakých bych normálně nebyla schopná. Do toho jsem přestala skoro úplně jíst, protože prostě nemám hlad ani chuť.
Možná ta hospitalizace nakonec nebude úplně nejhorší nápad, i když mám trochu strach jaké svinstva by mi tam zase naordinovali. Je mi ale jasné, že takhle to dál nepůjde, když mi nezabírají prášky, dřív nebo později bych se zhoupla do skutečné deprese, které bych se radši vyhla.
Je pro mě neskutečně těžké psát i tento článek a neodbíhat od tématu - tak, jak by moje rozlítaná mysl chtěla. Nedokážu se na nic soustředit a to mám jít zítra do práce. Momentálně dělám brigádu jako prodavačka v datartu, což je práce s penězi a soustředit bych se měla.
Asi dám výpověď a začnu si konečně vyřizovat ten invalidní důchod na hlavu.
Evidentně ho fakt potřebuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama